Logo Tiskárna Lelka

vše pod jednou střechou

TISK ETIKET NA VŠECHNY MATERIÁLY

Obal prodává! Proto vybavte svůj produkt etiketou, která upoutá pozornost, je originální a nezaměnitelná. TISKÁRNA LELKA nabízí tisk etiket na skleněné, plastové i papírové obaly. Zvyšte prodeje svého produktu s kvalitními etiketami.

  • Široký výběr druhů etiket.
  • Krátké dodací termíny.

KONTAKTUJTE NÁS

TISK ETIKET NA VŠECHNY MATERIÁLY

Etikety na skleněné, plastové i papírové obaly

Kvalitní produkt si zaslouží kvalitní etiketu, která osloví zákazníky a zároveň informuje o složení výrobku. Nepodceňujte význam etiket, neboť jejich správná koncepce zvyšuje prodejnost výrobků. Vinařům, minipivovarům, producentům potravin a výrobcům zboží nabízíme zakázkový tisk etiket přímo na míru. Tiskneme klasické i samolepící etikety na obaly potravin, nápojů, kosmetiky a celé řady dalších produktů. Tištěné etikety dodáváme v archu i na kotouči. Na přání zhotovíme výseky, termoražbu, slepotisk i flexotisk.

Nabízíme:

  • etikety pro mokrý způsob lepení
  • samolepící etikety na aršíku
  • samolepící etikety na kotouči
  • bianco etikety

Pro mokrý způsob lepení

Etikety pro mokrý způsob lepení jsou tištěné ofsetem na etiketové papíry, které expedujeme řezané nebo vyseknuté po jednotlivých etiketách. Lepení etiket se provádí ručně nebo automaticky na plnících linkách nanesením lepidla na zadní stranu etikety. Na přání lze vyrobit různé tvarové výseky, termoražbu a slepotisk. Pro více informací o druhu tisku nám zašlete e-mail.

Samolepící na aršíku

Samolepící etikety tiskneme ofsetem nebo digitálně na samolepící papíry. Etikety dodáváme řezané po jednotlivých etiketách se zadním násekem nebo v aršících s násekem na přední straně. Samolepící etikety na obaly jsou určeny pro ruční lepení. Na zakázku lze zvolit různé tvarové výseky, termoražbu a slepotisk. Nevíte, jaký zvolit formát etiket? Pomůže vám grafické studio TISKÁRNY LELKA.

Samolepící na kotouči

Samolepící etikety na kotouči jsou tištěné flexotiskem UV barvami na PE, PP fólie nebo papírovou samolepku. Etikety dodáváme vyseknuté v návinu na kotouči. Předností je vysoká odolnost proti chemickému a mechanickému poškození. Výroba nabízí možnost různých tvarových výseků, termoražby a slepotisku. Nabízíme i hotové tvary výseků. Pro snadnou objednávku si pročtěte informace pro objednávání etiket.

Bianco etikety

TISKÁRNA LELKA nabízí ihned k odběru předtištěné etikety na víno i domácí pálenky s různými grafickými motivy. Bianco etikety jsou vhodné k rychlému ručnímu popisu nebo k následnému potisku. Vybírat můžete přímo z katalogu bianco etiket v příjmu zakázek.

Objednejte si etikety, které prodávají

Hledáte kvalitní etikety na pivní lahve, na víno, na med či na lahve slivovice a další produkty? Kontaktujte nás! TISKÁRNA LELKA nabízí profesionální tisk etiket na obaly ze skla, plastu i papíru. Výroba a prodej etiket probíhá v tiskárně v Dolních Bojanovicích, necelých 8 km od města Hodonín.