Logo Tiskárna Lelka

vše pod jednou střechou

SERVIS PRO VINAŘE

Potřebujete navrhnout a vyrobit etikety na láhve? Nevíte si rady se vzorem a rozměry etikety? Nejste si jistí, jaké informace musí etiketa obsahovat? Obraťte se na nás! Postaráme se o vše, od návrhu až po výrobu etiket. Vinařstvím, drobným vinařům i palírnám a producentům ovocných destilátů poskytujeme kompletní tiskový servis a poradenství.

  • Komplexní tiskařské poradenství.
  • Široký výběr předtištěných bianco etiket.

KONTAKTUJTE NÁS

SERVIS PRO VINAŘE, LEPENÍ ETIKET

Tiskové poradenské služby a servis pro vinaře

Hledáte vhodné etikety na skleněné láhve na víno či na destiláty? S výběrem a celkovou koncepcí rádi pomůžeme. Poskytujeme kompletní servis pro vinaře i výrobce pálenky. Tiskový servis zahrnuje poradenství, návrh etikety včetně logotypu i finální výrobu etiket.

Odborné poradenství

TISKÁRNA LELKA nabízí zákazníkům, především z řad vinařů, odborné poradenství v oblasti legislativy, ekonomických nákladů i technologií aplikací etiket. Seznámíme vás, jaké náležitosti musí mít vinná etiketa, a jaké povinné textové údaje stanovuje legislativa pro výrobu vinných etiket. Poradíme s volbou papíru i tiskařské technologie s ohledem na požadovanou odolnost i výběrem láhve, záklopky a dalších doplňků pro sladění celkového designu.

Doporučujeme využít naše grafické studio , ve kterém navrhneme logotyp i celý vizuál etikety. Součástí poradenské služby je také seznámení s druhy tisku, s možnostmi aplikace etiket, způsobů lepení a informování o technologických zařízeních pro automatické lepení etiket.

Předtištěné bianco etikety

Zákazníkům, kteří požadují etikety v malých sériích, nabízíme výběr předtištěných bianco etiket na víno i na domácí pálenky . Bianco etikety nabízíme v jakémkoli množství s následným dotiskem textu, nebo s možností vlastnoručního popisu etikety. Předtištěné etikety dodáváme v krátkých dodacích termínech. Pro větší propagaci svých produktů využijte také náš reklamní tisk.

Využijte tiskové poradenství

Nelamte si hlavu s volbou správné etikety. Vinařstvím i drobným vinařům rádi poradíme a poskytneme kompletní tiskový servis pro vinaře. Poradíme, jaké zvolit materiály, co na etikety uvést a navrhneme celkový design. TISKÁRNA LELKA nedaleko od Hodonína poskytne ověřené rady pro tvorbu grafického designu a tisk etiket. Napište nám e-mail nebo volejte!