Logo Tiskárna Lelka

vše pod jednou střechou

ŠPIČKOVÉ STROJE A ZAŘÍZENÍ PRO TISK

Špičkové a pouze nové stroje - to je zásadní postoj firmy při koupi a obnovování tiskových strojů. Díky této filozofii je TISKÁRNA LELKA, po celou dobu své existence, schopna zvládnout i ty nejnáročnější zakázky ve špičkové kvalitě a krátkých dodacích termínech.

  • Moderní tiskařské vybavení.
  • Vysoká výrobní kapacita.

KONTAKTUJTE NÁS

ŠPIČKOVÉ STROJE A ZAŘÍZENÍ PRO TISK, TISKÁRNA

K tisku využíváme moderní stroje a zařízení

TISKÁRNA LELKA disponuje profesionálním technickým zázemím. Tisk, řezání, výseky, laminace, vazba a další tiskařské činnosti realizujeme na moderních tiskařských strojích.

Ofsetový tisk
V ofsetovém tisku může tiskárna nabídnout špičkový pětibarvový stroj HEIDELBERG s lakovací jednotkou ve formátu 720 x 520 mm. Formát B3 520 x 350 mm je zastoupen dvoubarvovým strojem HEIDELBERG se specializací na tisk dopisních obálek v jakékoliv barevnosti.

Malonákladový tisk
Malonákladové zakázky, mezi které patří vizitky, letáky, katalogy a další reklamní tiskoviny, tiskneme za přijatelnou cenu na digitální tiskárně Konica Minolta.

Flexo tisk
Pro tisk samolepících etiket na kotouči využívá TISKÁRNA LELKA dva flexotiskové tiskařské stroje s třinácti tiskovými jednotkami včetně výseku, termoražby, slepé ražby a sítotisku. Každá etiketa je před dalším zpracováním kontrolována inspekční kamerou. Malé náklady samolepících etiket, jejichž výroba na flexotiskových strojích není ekonomická, vyrábíme na rotačním digitálním stroji UV InkJet . Zlaticí a výsekové stroje nám umožňují samostatné zlacení a zhotovení tvarových výseků bez použití výsekových raznic. Objednejte si výhodný tisk etiket.

Knihtisk
Knihtisk v TISKÁRNĚ LELKA zajišťují dva grafopresy, které jsou využívány na dotisk textů, termoražby, slepé ražby a výseků. Výseky větších formátů - do 630 x 450 mm se provádí na třetím z řady knihtiskových strojů.

Knihárna
Plně vybavená knihárna má k dispozici řezací centrum s dvěma špičkovými řezačkami papíru i robustní falcovací stroje. Součástí knihárny je výrobní linka na šitou vazbu V1 a lepička na lepenou vazbu V2 s trojřezem. Knihárna TISKÁRNY LELKA zároveň na vlastních strojích provádí lesklou i matnou laminaci, perforování a spirálovou vazbu kalendářů. Součástí dokončujícího zpracování tiskovin výrobní haly jsou profesionální snášecí a balící stroje.

Informujte se o tiskařské kapacitě
Zajímají vás komplexní možnosti tisku, kterými disponuje TISKÁRNA LELKA nedaleko od Hodonína? Přejete si znát, zda tiskařská výroba je schopna realizovat vaše velkokapacitní zakázky? Zašlete nám e-mail nebo zavolejte. Využijte také náš komplexní servis pro vinaře.