Logo Tiskárna Lelka

vše pod jednou střechou

Tiskárna Lelka

TISKÁRNA LELKA, s.r.o. je moderní, flexibilní rodinná firma. Jednatelé firmy Vojtěch Lelka a Ludmila Lelková se svým kolektivem zkušených odborníků se profesionálně postarají o vaše zakázky. TISKÁRNA LELKA se specializuje na obchodní a reklamní tiskoviny a kompletní tiskový servis pro vinaře.

  • Kvalitní realizace a krátké dodací lhůty.
  • Tiskové poradenství.
  • Profesionální grafické služby.
  • Moderní tiskařské zázemí.

V rámci Jihomoravského kraje oslovuje TISKÁRNA LELKA, s.r.o. především zákazníky z regionů Hodonínska, Břeclavska a Kyjovska. Díky špičkovému technologickému vybavení nabízí tiskárna výjimečně široké spektrum produktů a služeb zákazníkům po celé ČR i v zahraničí.

Potřebujete vytisknout letáky, vizitky, obchodní a reklamní brožury, zhotovit tisk etiket a dalších tiskovin? Tiskárna Lelka, která se nachází v Dolních Bojanovicích nedaleko od města Hodonín, je připravena realizovat vaše zakázky.

Základem profesionální práce je vlastní grafické studio , které realizuje grafické návrhy přesně podle přání klientů. Výroba všech tiskovin podléhá přesnému pracovnímu postupu dle zásad řízení jakosti a kvality ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015 . V příjmu zakázek bude zakázka optimalizována, vyhotovena kalkulace, stanoven termín korektur, expedice i způsob dopravy. Hotovou zakázku na požádání dopravíme až do kanceláře dopravní službou nebo vlastním autem. 

Aktivním přístupem k řešení otázek životního prostředí byl firmě udělen v roce 2021 certifikát FSC® (FSC-C166885)

 

Historie tiskárny

Historie tiskárny se datuje od roku 1990, kdy manželé Vojtěch Lelka a Ludmila Lelková vybudovali v  suterénu svého rodinného domu malou ofsetovou tiskárnu se základním strojovým vybavením. Po dvou letech byla provozovna přestěhována do nové montované budovy uprostřed obce a v roce 1995 byla k této budově přistavěna zděná výrobní hala. Současně  s rozšiřováním výrobních prostor přibývali zaměstnanci, moderní tiskové stroje a zařízení.

V roce 2004, kdy ve firmě pracovalo 25 zaměstnanců, byl TISKÁRNĚ LELKA, s.r.o. udělen  certifikát jakosti a kvality ISO 9001:2000.

Neustálé zvyšování objemu výroby a nedostatek výrobních prostor vyřešila firma zásadním rozhodnutím - postavit moderní provozovnu na zelené louce, mimo obec. V roce 2006 se tiskárna podruhé přestěhovala a od 1.5.2006 byl spuštěn provoz s 30 zaměstnanci v nových prostorách na okraji obce Dolní Bojanovice.

Do té doby pouze ofsetový provoz byl v roce 2007 rozšířen o flexotiskovou technologii  na tisk samolepících etiket v kotouči. Postupem času je výroba doplňována o další stroje včetně digitálních zařízení pro malonákladové zakázky. V roce 2021 pracuje ve firmě celkem 40 zaměstnanců.