Logo Tiskárna Lelka

vše pod jednou střechou

REKLAMNÍ A OBCHODNÍ TISKOVINY

Zaujměte klienty a zákazníky profesionálními reklamními a obchodními materiály. Nechte vyniknout vaši značku a posilujte firemní identitu. Buďte vidět s TISKÁRNOU LELKA! Nabízíme kompletní tiskový servis pro živnostníky, vinařské společnosti, malé firmy i velké korporace.

  • Profesionální zpracování.
  • Široký výběr produktů.

KONTAKTUJTE NÁS

REKLAMNÍ A OBCHODNÍ TISKOVINY

Obchodní a reklamní tisk pro úspěšnou prezentaci produktů

Základ úspěšné firmy tkví nejen v kvalitním produktu, ale také ve správné prezentaci . Využijte tisk na zakázku, který paří k efektivním nástrojům pro oslovení obchodních klientů i nových zákazníků. TISKÁRNA LELKA vyrábí vizitky, reklamní letáky a prospekty, plakáty, firemní časopisy, obchodní katalogy i brožury, tematické kalendáře, městské zpravodaje a další reklamní i obchodní tiskoviny. K specializacím TISKÁRNY LELKA patří tisk etiket pro vinařství a poradenské služby pro vinaře.

Nabízíme:

  • reklamní tiskoviny
  • obchodní tiskoviny
  • publikace, brožury a časopisy

Reklamní tiskoviny

Správné reklamní tiskoviny zaujmou, informují a osloví zákazníky . Možností, jak zaujmout pozornost zákazníků ilustruje široké portfolio reklamních tiskovin. Vyrábíme barevné prospekty, letáky, skládačky, krabičky na menší předměty včetně zlacení a okýnek, pohlednice, plakáty, barevné katalogy, složky s klopami, stolní a nástěnné kalendáře, obaly na CD, samolepky, mapy a další tiskové produkty.

Obchodní tiskoviny

Obchodní tiskoviny jsou nepostradatelnou součástí nejen každodenní administrativy, ale také důležitou součástí firemní identity . Nechte si natisknout firemní logo a hlavičku na dopisní papíry, poznámkové bločky, ceníky, samolepící štítky nebo zhotovit potisk poštovních obálek. Vyberte si také vizitky, perforované i číslované lepené bloky, vstupenky, účtenky, ceníky, obchodní katalogy šité i lepené, přímopropisující doklady lepené do bloků a další potištěné obchodní materiály.

Publikace, brožury a časopisy

TISKÁRNA LELKA realizuje tisk publikací, brožur a časopisů. Na zakázku vyrábíme barevné i černobílé publikace s pevnou vazbou V8, s přebalem, laminovaným potahem, případně s ražbou. Dále zhotovíme publikace s lepenou vazbou V2 v barevném i černobílém provedení. Časopisy a brožury tiskneme barevné i černobílé, šité i lepené, s laminovanou i lakovanou obálkou. Součástí tisku je také kompletace zakázky. U časopisů nabízíme možnost skupinového nebo jednotlivého balení včetně adresních štítků.

Objednejte si profesionální obchodní a reklamní tiskoviny

Hledáte tisk reklamních a obchodních materiálů? Potřebujete vyrobit obchodní katalogy, prospekty, vizitky, samolepky nebo barevný i černobílý firemní časopis? Napište nám nebo zavolejte! TISKÁRNA LELKA, profesionální výroba reklamních a obchodních tiskovin. Naleznete nás v obci Dolní Bojanovice, nedaleko města Hodonín. Grafiku a celkový design vám pomůže navrhnout naše vlastní grafické studio.