Logo Tiskárna Lelka

vše pod jednou střechou

PROFESIONÁLNÍ GRAFICKÉ STUDIO

Chybí vám návrh vizualizace? Nevíte, jaký formát zvolit? Nejste si jistí, zda grafické podklady vyhovují tisku? Svěřte se nám! V grafickém studiu na zakázku připravíme návrhy vizualizace etiket, plakátů, reklamních letáků a všech dalších tiskovin.

  • Profesionální grafické návrhy.
  • Pořizování produktových fotografií.

KONTAKTUJTE NÁS

PROFESIONÁLNÍ GRAFICKÉ STUDIO, FOTOAPARÁT

Grafické studio pomůže s přípravou tiskových podkladů

Před samotným tiskem je důležitá příprava grafických podkladů, přizpůsobení formátu, úprava barev i velikosti písma a další dokončovací práce. Grafické studio TISKÁRNY LELKA nabízí kompletní grafický servis a poradenství v oblasti grafiky, designu a celkového zpracování tisku.

Tým zkušených grafiků poradí s volbou formátu, barevností i velikosti fontů. Zároveň doporučíme papír pro dokonalý finální efekt i typy tisku. Grafické studio tiskovinu navrhne a připraví ke korekturám. Na nátiskové tiskárně grafik předvede návrh, jak bude tiskovina vypadat před vytištěním celého nákladu. Důsledná předtisková příprava a včasná korektura předchází chybám a ušetří cenné náklady v případě chybného návrhu.

Přijímané digitální soubory
K realizaci zakázek přijímá tiskárna grafické podklady v souborech PDF a PS. Dodané PDF a PS soubory naši DTP operátoři připraví do tisku. V případě potřeby grafici poradí, jak připravit podklady a soubory pro kvalitní zpracování vaší zakázky.

  • rady pro zpracování dat ofset
  • ovladače pro ofset

Fotíme produktové fotografie
Schází vám produktové fotografie? Obraťte se na grafické studio TISKÁRNY LELKA. Jsme vybaveni vlastním fotostudiem, ve kterém profesionálním digitálním fotoaparátem nafotíme veškeré chybějící fotografie, kompozice nebo jednotlivé výrobky pro samolepící etikety a reklamní i obchodní tiskoviny.

Využijte grafické studio
Přejete si, aby výsledná realizace byla v nejlepší kvalitě? Nepodceňujte celkový design vizuálu a grafický návrh tiskoviny. Grafické studio zajistí přípravu tiskových podkladů a další činnosti pro zpracování tisku. Využijte služby grafického studia. Napište nám e-mail nebo zavolejte. TISKÁRNA LELKA z Dolních Bojanovic u Hodonína – váš stabilní partner v oblasti tisku.